Fotovoltaické elektrárny

Aktuálně máme v nabídce dvě varianty hybridních fotovoltaik, jednofázové SC5,5 a třífázové SC10. Kapacita integrované baterie LeadCarbon je volitelná v rozmezí 8,2osadit externí Lithiovou baterií německého výrobce BMZ.

Z důvodu vytíženosti nepřijímáme do odvolání nové zakázky.

Děkujeme vám za pochopení.

Fotovoltaické eklektrárny

Airsun SC5.5


Nominální Výkon

5.5

kW


El. soustava

1p 230V 50Hz


Maximální vyrobený proud na fázi

23.9 A


Maximální výkon panelů

6.5 kWp


Minimální počet 250W panelů

5


Maximální počet 250W panelů

26

Airsun SC510


Nominální Výkon

10

kW


El. soustava

3p N 400V 50Hz


Maximální vyrobený proud na fázi

14.5 A


Maximální výkon panelů

14.85 kWp


Minimální počet 250W panelů

11


Maximální počet 250W panelů

56

 

 

 

 

Díky ukládání přebytků elektrické energie do baterií maximalizuje naše hybridní fotovoltaická elektrárna úsporu tím, že v domácnosti využije maximum vlastní vyrobené energie.

 

 • Celý dům je zálohován, ne jen zvolené spotřebiče Díky velkému proudu, který může protékat ze sítě do spotřebičů, jsme schopni vřadit hybridní elektrárnu před celý dům. Tím je vše zálohováno v případě výpadku distribuční sítě a vyrobená elektřina může být spotřebována kdekoli. Při delším výpadku distribuční sítě lze ty nejhladovější spotřebiče odpojovat, v případě Tepelných čerpadel SunnyCold je vše zajištěno digitální komunikací mezi výrobky.
 • Vše potřebné je v jednom zařízení, čistá instalace Nikde nejsou dodělávány dodatečné rozvaděče spojené s jištěním fotovoltaických panelů, svodiči přepětí, pojistkou baterie a jištěním solárního měniče. Vše je obsaženo v jednom výrobku.
 • Používáme prověřené bezúdržbové baterie s dlouhou životností Zvolená technologie LeadCarbon baterií spojuje prověřenou a cenově dostupnou technologii olověných akumulátorů s podmínkami a počtem cyklů vhodným pro použití ve fotovoltaických systémech.
 • Jednotné uživatelské rozhraní, možnost sledování aktuálního výkonu a dalších ukazatelů Uživatel systémy spravuje v jednom rozhraní. Na přání vám vytvoříme účet, pomocí kterého se dostanete na vaše zařízení kdekoli ze světa.
 • Plné propojení s tepelným čerpadlem firmy SunnyCold Regulace je spojitá díky digitální komunikaci a invertorové technologii čerpadla. Nejedná se tedy jen o pouhé sepnutí nebo rozepnutí zdroje tepla nebo elektrického spotřebiče.
 • Nadstandardní péče o baterie Neděláme pouze o kontrolu stavu napětí baterie, systém dlouhodobě sleduje její stav. Dle stavu pak optimalizuje hloubku vybití a případně upřednostní baterii a dobije ji tak, aby v případě výpadku stále sloužila jako záloha. V zimních měsících je tedy hloubka vybití snížena, aby kapacita stále stačila na uložení přebytků a baterie stále zůstávala v dobrém stavu. S příchodem slunných dnů se hloubka vybití pomalu zvyšuje tak, aby byly baterie plně využity.
 • Bezplatný vzdálený dohled Umožňuje rozšíření záruk, průběžnou optimalizaci na mírů každé jedné instalace a včasnou reakci při servisním zásahu
 • Doživotní aktualizace softwaru Zařízení dostává aktualizace, které reagují na poslední trendy v oblasti soběstačnosti a výroby vlastní energie.
 • Zařízení používá plně hybridní měniče Měnič, který je přímo navrhnut pro tyto účely, volně kombinuje dostupné zdroje energie, umí dodávat najednou z baterie i solárních panelů. Nedochází k přepínání mezi jednotlivými zdroji elektřiny, ale k plynule kombinaci těchto zdrojů dle potřeb. Toto chování nijak neomezuje uživatele.
 • Měříme přesně, kolik můžeme ze slunce vyrobit Na střechu umisťujeme nejen panely, ale i kalibrované čidlo měřící solární záření. Tak systém v případě plné baterie a nízkého odběru spotřebiče ví, že může ze slunce vytěžit více. Tím může ovlivnit tepelné čerpadlo SunnyCold, sepnout další spotřebiče, nebo začít prodávat elektřinu do distribuční sítě.
 • Vše je certifikováno a zařazeno do dotačních programů Výkonové prvky, tedy měniče jsou certifikovány německou laboratoří a splňují podmínky pro zapojení do elektrické sítě kdekoli v Evropských zemích. Česká distribuční síť má své vlastní podmínky, které tyto zařízení splňují. Elektroinstalační materiál ve výrobcích SunnyCold je vyráběn firmou ABB. Baterie od Evropského dodavatele, který je využívá ve vlastních obdobných systémech.
 • Jistota i během nečekaných událostí Uvnitř systému je osazen automatický záskokový automat. V případě nenadálých událostí není dům závislý na jednom zařízení, ale je automaticky překlenut na napájení z distribuční sítě. Systém se pokusí sám nastartovat a tím se záskokový automat znovu přepne do původní polohy bez nutnosti zásahu uživatele. V případě kritických událostí systém uvědomí servis pomocí vzdálené správy, po tuto dobu však nijak neobtěžuje uživatele jeho výpadkem.

Videa

 

Reference


Ke stažení

Datový list Hybridních fotovoltaik

Příručka uživatelského rozhraní

Inteligentní osvětlení

Výpočty osvětlení včetně realizace dodávky

Tepelná čerpadla

Teplená čerpadla Vzduch-Voda, 6 až 28kW

Fotovoltaické elektrárny

Jednofázové a třífázové fotovoltaické elektrárny

Jsme obchodním partnerem společnosti

sunycold