Fotovoltaické elektrárny

Aktuálně máme v nabídce dvě varianty hybridních fotovoltaik, jednofázové SC5,5 a třífázové SC10. Kapacita integrované baterie LeadCarbon je volitelná v rozmezí 8,2osadit externí Lithiovou baterií německého výrobce BMZ.

Fotovoltaické eklektrárny

Airsun SC5.5


Nominální Výkon

5.5

kW


El. soustava

1p 230V 50Hz


Maximální vyrobený proud na fázi

23.9 A


Maximální výkon panelů

6.5 kWp


Minimální počet 250W panelů

5


Maximální počet 250W panelů

26

Airsun SC510


Nominální Výkon

10

kW


El. soustava

3p N 400V 50Hz


Maximální vyrobený proud na fázi

14.5 A


Maximální výkon panelů

14.85 kWp


Minimální počet 250W panelů

11


Maximální počet 250W panelů

56

 

 

 

 

Díky ukládání přebytků elektrické energie do baterií maximalizuje naše hybridní fotovoltaická elektrárna úsporu tím, že v domácnosti využije maximum vlastní vyrobené energie.

 

  • Celý dům je zálohován, ne jen zvolené spotřebiče Díky velkému proudu, který může protékat ze sítě do spotřebičů, jsme schopni vřadit hybridní elektrárnu před celý dům. Tím je vše zálohováno v případě výpadku distribuční sítě a vyrobená elektřina může být spotřebována kdekoli. Při delším výpadku distribuční sítě lze ty nejhladovější spotřebiče odpojovat, v případě Tepelných čerpadel SunnyCold je vše zajištěno digitální komunikací mezi výrobky.
  • Vše potřebné je v jednom zařízení, čistá instalace Nikde nejsou dodělávány dodatečné rozvaděče spojené s jištěním fotovoltaických panelů, svodiči přepětí, pojistkou baterie a jištěním solárního měniče. Vše je obsaženo v jednom výrobku.
  • Používáme prověřené bezúdržbové baterie s dlouhou životností Zvolená technologie LeadCarbon baterií spojuje prověřenou a cenově dostupnou technologii olověných akumulátorů s podmínkami a počtem cyklů vhodným pro použití ve fotovoltaických systémech.
  • Jednotné uživatelské rozhraní, možnost sledování aktuálního výkonu a dalších ukazatelů Uživatel systémy spravuje v jednom rozhraní. Na přání vám vytvoříme účet, pomocí kterého se dostanete na vaše zařízení kdekoli ze světa.
  • Plné propojení s tepelným čerpadlem firmy SunnyCold Regulace je spojitá díky digitální komunikaci a invertorové technologii čerpadla. Nejedná se tedy jen o pouhé sepnutí nebo rozepnutí zdroje tepla nebo elektrického spotřebiče.
  • Nadstandardní péče o baterie Neděláme pouze o kontrolu stavu napětí baterie, systém dlouhodobě sleduje její stav. Dle stavu pak optimalizuje hloubku vybití a případně upřednostní baterii a dobije ji tak, aby v případě výpadku stále sloužila jako záloha. V zimních měsících je tedy hloubka vybití snížena, aby kapacita stále stačila na uložení přebytků a baterie stále zůstávala v dobrém stavu. S příchodem slunných dnů se hloubka vybití pomalu zvyšuje tak, aby byly baterie plně využity.
  • Bezplatný vzdálený dohled Umožňuje rozšíření záruk, průběžnou optimalizaci na mírů každé jedné instalace a včasnou reakci při servisním zásahu
  • Doživotní aktualizace softwaru Zařízení dostává aktualizace, které reagují na poslední trendy v oblasti soběstačnosti a výroby vlastní energie.
  • Zařízení používá plně hybridní měniče Měnič, který je přímo navrhnut pro tyto účely, volně kombinuje dostupné zdroje energie, umí dodávat najednou z baterie i solárních panelů. Nedochází k přepínání mezi jednotlivými zdroji elektřiny, ale k plynule kombinaci těchto zdrojů dle potřeb. Toto chování nijak neomezuje uživatele.
  • Měříme přesně, kolik můžeme ze slunce vyrobit Na střechu umisťujeme nejen panely, ale i kalibrované čidlo měřící solární záření. Tak systém v případě plné baterie a nízkého odběru spotřebiče ví, že může ze slunce vytěžit více. Tím může ovlivnit tepelné čerpadlo SunnyC